niedziela, 21 września 2014

The One With: Baby Shower

Witajcie,
tym razem nieco inny post niż zwykle, a to za sprawą tego iż w nie tak dalekim czasie miałam przyjemność uczestniczyć w baby shower!

Choć u nas nie do końca wszystkim znane baby shower- przyjęcie, które organizowane jest dla przyszłej mamy i jej dzieciątka, które lada moment ma przyjść na świat.. a charakter takiej imprezy może być niesamowicie różny od hucznego przyjęcia po spokojną posiadówkę w babskim gronie.. 
Akurat to na którym byłam i do którego miałam okazję dołożyć swoje trzy grosze było niespodzianką dla głównej zainteresowanej przyszłej mamy. Ze względu na fakt iż rozwiązanie nastąpi tuż tuż, a w gronie gości były inne ciężarne, zaliczało się ono raczej do przyjęć spokojnych w otoczeniu najbliższych przy soczkach, owocach i słodkościach.. Zamiast tradycyjnego tortu tudzież tortu z pieluch na stole gościł wózek-wózek zrobiony z owoców, ktory był zdecydowanym hitem imprezy.. Oczywiście aby umilić atmosferę, nie zabrakło delikatnych dekoracji, ze względu iż przyszła mama oczekuję córeczki starałyśmy się zachować odpowiednią tonację kolorystyczną :) Nie mogło zabraknąć także góry prezentów dla Mamy i Córeczki..


Baby shower to idealny pomysł do świętowania, uśmiechu, pogaduch i znalezienia chwili czasu na spotkanie w dzisiejszym tak zabieganym świecie...  
Co myślicie o takich przyjęciach?

Tymczasem najlepsze życzenia dla przyszłych rodziców i szczęśliwego rozwiązania!

Ściskam.
Alea

7 komentarzy:

 1. Arbuz genialny! Ha, ha - świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki cudny wózek! chcę taki.:) Pozdrawiam serdecznie.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każda okazja na miłe spędzenie czasu jest dobra, jestem "za"...uroczo to wszystko wygląda...pozdrawiam cieplutko...

  OdpowiedzUsuń
 4. takie przyjęcie to jest bardzo fajny pomysł i zdecydowanie powinniśmy ten pomysł wypożyczyć od Amerykanów;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale pomysł z tym wózkiem, super sprawa, podpowiem mojej koleżance, która robi przyjęcie, dla przyszłej mamy ;))

  OdpowiedzUsuń